Klantbeoordelingen voor de Dacia BigsterOnze klantbeoordelingen worden verzameld en geverifieerd door een onafhankelijke partij.

ONZE KLANTEN OVER DE DACIA BIGSTER

Gebruikers delen hun beoordelingen van de Dacia Bigster. Lees al onze klantbeoordelingen!

4.5 / 5 heel goed

24 Feedback van de laatste 18 maanden

5 sterren

75%

4 sterren

8%

3 sterren

12%

2 sterren

4%

1 sterren

0%

29-10-2025

De Dacia Bigster is een in het begin een leuke auto, totdat de kinderziektes boven komen. Deze worden nu wel vervelend.

- De auto gaat stilstaand stationair ineens met veel motorvermogen draaien op de accu op te laden, alsof deze ineens langdurig vol gas.

- De sensoren gaan om de zoveel tijd ineens af, terwijl er niemand naast je zit, bv. op de snelweg. Er zit dan geen vuil op de sensoren, maar toch gaan ze af.

- De spiegels klappen tijdens het rijden in en gaan niet meer terug totdat er gereset wordt, dus dan moet de auto stil staan. Dit is meerdere malen gebeurt op de snelweg.

- De eerste keer gebruikmaken van de HERE navigatie werkte niet. Moest bij jullie op de zaak een full reboot krijgen. Tevens konden we niet zien of het internet aanstond.

- Nu krijgen we minimaal 1 keer per rit in het geel "veiligheidssysteem ingeschakeld !" in het dashboard. (???)

- De autoradio valt om de havenklap uit.

- Het bijladen van de accu is vreemd. Soms is de accu vol en toch draait dan de motor continue mee. Dit gebeurt bij kleine ritten, geen snelweg en in stand B. Lijkt mij niet efficiënt

- Bij het SOS knopje brand soms langdurig een geel lampje met iets met een airbag. Dit is als het donker buiten is erg vervelend, als of er een leeslamp aanstaat.

- Als je de geluiden van de parkeersensoren uitzet, gaan deze vanzelf weer aan. Ondanks het volume laag instelt te hebben, zijn deze best hard.

Voor de rest is het rijcomfort gewoon goed en kunnen we ermee van A naar B komen, maar het wordt zeer snel tijd voor een goede software update, daar willen we eigenlijk niet op wachten.

29-10-2025

Negatief: Het overschakelen tussen de beide aandrijfsystemen maakt veel geluid (harde klappen in de motor) en stotterende overbrenging o.a. bij ca. 50 km/u.(Dus of 45 km rijden of een snelheidsbekeuring krijgen...) Heel hinderlijk!

Verkeersbordenherkenning regelmatig van slag (o.a. verkeerde aanduidingen binnen bebouwde kom (30 ipv 50) en op de autoweg 15 ipv 120..... (heb foto!).

Positief: Brandstofverbruik 4,7 l / 100km

21-11-2025

Het is een fijne ruime auto met fantastische auto. Communicatie door de dealer had beter gekunt (=gemoeten). De auto werd niet volledig geleverd en dat zou in de volgende week worden geregeld (ik zou worden gebeld). Heb zelf 3x moeten bellen en uiteindelijk is het op 1 dag na, na 6 weken geregeld. Wilde vandaag de Dacia enquete invullen over hoe de koop/levering verlopen was, maar die was niet meer geldig...

29-10-2025

de benzinemotor maakt veel toeren bij het opladen van de accu en dit geeft een

hinderlijk geluid

BEN JE KLAAR OM DE WEG OP TE GAAN MET DACIA BIGSTER?